Forum www.opiniepisanieprac.fora.pl Strona Główna www.opiniepisanieprac.fora.pl
Forum poświęcone pisaniu prac dyplomowych i zaliczeniowych - porady, wskazówki. Tematy, ceny.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

oszuści e-xxx-xxxwe.pl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.opiniepisanieprac.fora.pl Strona Główna -> Opinie o serwisach piszących prace
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariano07




Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 18:58, 18 Maj 2017    Temat postu: NIE POLECAM e-prace-dyplomowe!

Taka sama historia, przelałem połowę wartości zamówienia, niestety po ujrzeniu zdjęć pracy nadesłanych przez Nich (byłem przezorny), zdałem sobie sprawę, że to nie na temat. Poprosiłem o zmiany, ale ani słychu ani widu. Zero kontaktu. Tylko tak mogę ostrzec potencjalnych klientów tej bezdusznej firmy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fire




Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 11:32, 28 Maj 2017    Temat postu: e-prace-dyplomowe.pl c

Jestem kolejny Very Happy
Zapłaciłem pierwszą ratę i zero za to! Domagali się drugiej raty bez przesłania materiału już zapłaconego - teraz cisza.
Tak się składa, że nie jestem studentem i nie muszę tej pracy nigdzie składać, potrzebna była mi do innych celów więc spokojnie złożę doniesienie do prokuratury. - oczywiście jeśli jej nie dostanę
Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc moje działania i ukrócić ten proceder proszę o kontakt na emaila
Póki co zniechęcam zniechęcam zniechęcam!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tommy4494




Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 12:23, 20 Cze 2017    Temat postu:

Czy coś się zmieniło. Oddali pieniądze ??? Jestem następny. Wczoraj wysłałem pieniądze potem wszedłem zobaczyć oponie coś mi się na odwrót zrobiło zamiast opinie potem pieniądze to jakoś tak wyszło. ehhh 525zł. wysłałem o godzinie 17. o godzinie 17:40 około napisałem odstąpienie od umowy także nie było szans by zaczęli coś pracować. Niestety nikt się do tego nie ustosunkował. I ddziś rano napisano mi że dziękują za przelew i zaczynają prace. Nosz ku**** napisałem według ich regulaminu a oni to zlali. Mam maile. Mogę podesłać do oskarżenia. Bo pracę piszę na inny temat niż zleciłem im.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozalia1215




Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:47, 16 Kwi 2019    Temat postu:

Hej.Czy ktoś coś się wyjaśniło w tym temacie? Ja niestety za późno weszłam na to forum i zostałam oszukana Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateusz.ra3




Dołączył: 20 Cze 2022
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:16, 20 Cze 2022    Temat postu: e-praca-dyplomowa.pl - OSZUŚCI!

Uwaga na tych oszustów! Po złożeniu zamówienia w ciągu kilku sekund wysyłają maila, czy już jest płatność pierwszej raty, no OK. Płacisz. Zbliża się termin oddania prac - proszą o drugą ratę, a potem dobijasz się dniami i nocami, żeby przysłali prace. I nic. Raz na ruski rok odbiera jakiś konus i twierdzi, że on nic nie wie i że przekaże temat koleżance, a potem już nikt nie odbiera. Wreszcie, przychodzi "zamówienie". Kompletnie nie na temat, o niczym, zupełnie nie nadające się nawet do poprawy, jakiś zlepek z Wikipedii. Więc piszesz, żeby szybko i pilnie to naprawili, wtedy w ciągu kilku minut jest odzew, że możesz ich pocałować w d..pę. Oni coś tam wysłali, więc jest po sprawie, a jak się nie podoba, to won. Widzę, że działają tak od lat, dlatego niech każdy oszukany poświęci kilka chwil na rejestrację i opisuje oszustów, bo założę się, że 99/100 wściekłych osób, nawet nie ma siły i zdrowia, żeby ich ujawnić.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gośka34




Dołączył: 13 Lip 2022
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:12, 18 Lip 2022    Temat postu:

Mnie również oszukali, wpłaciłam połowę czyli styl działania ten sam. Podesłali kilka stron, gdy termin się mocno przeciągnął jednak zupełnie nie na temat. Wypisuję tam codziennie ale bez skutku, telefonu też nikt nie odbiera. Zlecenie ponownie zleciłam kobiecie polecanej na innych forach, i faktycznie póki co wywiązuje się z terminów a treść jest zgodna z zamówieniem jednak tym razem ostrożnie, po 5 stron się rozliczamy co zresztą mi odpowiada w obecnej sytuacji, no i stały kontakt mailowy. Podaję maila, gdyby ktoś chciał sprawdzony kontakt do pomocy : bsallegro[małpa]o2.pl

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez gośka34 dnia Pon 12:13, 18 Lip 2022, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.opiniepisanieprac.fora.pl Strona Główna -> Opinie o serwisach piszących prace Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin